Kolczyki serca, skrzydła, a może węże - który symbol jest Ci bliski??>

Dla kobiet, które lubią dyskretną biżuterię, idealnym wyborem będą koczyki. Ten nieduży detal może stać się szczególnym dodatkiem, który nada unikalności kobiecej stylizacji. Ponadto kolczyki to także sposób na to, aby wyrazić swoje emocje, uczucia czy przekonania - wystarczy zdecydować się na jeden z uniwersalnych symboli.


Kolczyki serca


Kolczyki serca to jedna z najbardziej klasycznych propozycji. Oznacza to, że sprawdzą się do każdej stylizacji i nigdy nie wyjdą z mody. Pasują zarówno młodym dziewczynom, kobietom, jak i nieco starszym paniom. Kolczyk serce to także głęboka symbolika - jednoznacznie kojarzy się z miłością i głębokimi emocjami. Będą więc świetnym wyborem na randkę, a także na co dzień. Dostępne są w bardzo różnych wariantach - mogą być to zarówno klasyczne i bardzo subtelne sztyfty, jak i nieco bardziej zwracające uwagę kolczyki wiszące lub nawet nausznice. Wybór całkowicie zależy od naszych preferencji.Kolczyki ze skrzydełkami


Motyw skrzydeł jest w ostatnim czasie bardzo popularny. Symbolizują wolność i niezależność. Dlatego też przypadają do gustu przede wszystkim młodym kobietom i nastolatkom. Nie oznacza to jednak, że nie mogą towarzyszyć starszym kobietom - wszystko zależy od naszych upodobań i przekonań. Kolczyki skrzydła to często większe nausznice, które są oryginalną i wyjątkową biżuterią do wieczorowej stylizacji.


Koczyki z wężami


Wąż symbolizuje siłę, moc i walkę. Kolczyki z tym motywem niosą ze sobą więc także ważne przesłanie. Kolczyki węże na pewno znajdą uznanie wśród kobiet, które są pewne swojej siły i nie boją się wyrażać siebie. Tego rodzaju biżuteria to bardzo często piękne i precyzyjnie wykonane elementy, które wzbogacone są także dodatkami kolorowych kamieni. Jeśli szukasz wyrazistej i symbolicznej biżuterii, to zdecyduj się na wężowe kolczyki.


Tags: