Szmaragdy i akwamaryny w pierścionkach zaręczynowych?>

W obecnych czasach bardzo popularnym rodzajem biżuterii z całą pewnością są pierścionki. Posiadają one zróżnicowane kamienie szlachetne, o których warto dowiedzieć się nieco więcej.

Pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe mogą zawierać w swoim składzie taki kamień szlachetny, jak szmaragd. W bardzo korzystny sposób się on prezentuje, dlatego z całą pewnością będzie idealnym wyborem dla wielu kobiet. Szmaragd posiada bardzo intensywną zieloną barwę, która najlepiej sprawdzi się w przypadku kobiet o rudych włosach, a także blondynek ze złotymi refleksami. Mają one zazwyczaj jasną lub brzoskwiniową cerę. Tego rodzaju kamień nazywany jest również kamieniem szczęśliwej miłości, ponieważ przynosi szczęście w związku. Dlatego bardzo często wykorzystywany jest w takiej biżuterii, jak pierścionki zaręczynowe.

Pierścionki z akwamarynem

Tanie pierścionki zaręczynowe wytwarzane są również z takich kamieni szlachetnych jak akwamaryny i ich wybór także będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. W naturalnym środowisku jest to kamień o barwie zielononiebieskiej. Idealnie sprawdzi się w przypadku wszystkich pań, które posiadają chłodną karnację. Akwamaryn to kamień odwagi, ponieważ dodaje niezbędnej energii życiowej każdej pani, która będzie go regularnie nosiła. Oprócz tego dodaje również siły oraz pewności siebie, dlatego warto się na niego zdecydować. Akwamaryn pasuje kobietom o ciemnych włosach, a także jasnej i delikatnej cerze. Jednak równie dobrze sprawdzi się w przypadku słowiańskiej urody, ponieważ ma bardzo szerokie możliwości zastosowania.

Tags: