Modna biżuteria damska na lato 2020. Sprawdź te hity!?>

Biżuteria to dopełnienie każdej stylizacji. Doskonale sprawdzi się również do letnich zestawów. Sprawdź, jaka biżuteria damska będzie najmodniejsza w wakacje 2020!

Biżuteria XXL, czyli w dużych rozmiarach

Jednym z głównych hitów tego lata będzie biżuteria od ERGOLD w dużych rozmiarach. Masywne naszyjniki z dużymi ogniwami i zawieszkami, długie, zwisające kolczyki, szerokie bransoletki – to właśnie taką biżuterię dla kobiet można było zobaczyć na wybiegach światowej sławy projektantów.

Duża biżuteria będzie kapitalnym dodatkiem do letnich stylizacji, aby nadać im niebanalny wygląd. Z nią będziesz wyglądała modnie nawet w zwykłym t-shircie i szortach!

Szykowna asymetria
Drugim trendem w biżuterii damskiej na lato 2020 jest asymetria. Widać ją między innymi w kolczykach, naszyjnikach czy pierścionkach.

Dwa różne kolczyki, naszyjniki z asymetrycznie rozmieszczonymi zawieszkami, pierścionki wykonane z innych kruszców i mające różne szerokości – im bardziej różnorodna jest biżuteria dla kobiet w tym sezonie, tym lepiej!

Bogactwo kolorowych zawieszek
Doskonałym wyborem na lato będzie również ta biżuteria damska, która ocieka mnogością różnorodnych zawieszek, na przykład w kształcie kwiatów, liści, muszelek, owoców, podkówek. Taką biżuterię można także stworzyć własnoręcznie, kupując bazę oraz dodając do niej wybrane przez siebie zawieszki.

Zatem tego lata będzie królowa duża, kolorowa biżuteria, która natychmiast przyciąga uwagę. Będzie wspaniałym dodatkiem do zwiewnych sukienek i do zwykłej koszulki!
Tags: