Nietypowe bransoletki damskie?>

Kiedy mowa o bransoletkach, większość osób pewnie wyobraża sobie dość standardowe propozycje - przypominające łańcuszki bransoletki złote lub srebrne, jakich wiele w każdym sklepie z biżuterią. Jednak na rynku znaleźć można o wiele więcej propozycji, często dużo ciekawszych, warto więc się z nimi zapoznać. 

Nie tylko biżuteria sztuczna 


Często wydaje się, że alternatywą dla szlachetnej biżuterii jest tania i dość tandetna biżuteria sztuczna. Jednak nie wolno zapominać o biżuterii artystycznej, która wykonywana jest zarówno ze sztucznych materiałów, jak i naturalnych - elementów srebra, drewna czy skóry. Można ją znaleźć w pracowniach artystycznych i zwykle cechuje się bardzo wysoką jakością, gdyż jest wykonywana ręcznie, z wielkim zaangażowaniem. Takie bransoletki damskie mogą prezentować się wspaniale i są na pewno dużo ciekawszą ozdobą niż zwykła bransoletka złota czy srebrna. A do wyboru jest mnóstwo możliwości. Często zwłaszcza wykonuje się bransoletki z naturalnych minerałów. Bransoletka w całości wykonana z opali czy ametystów nigdy nie prezentuje się banalnie, a przy tym wiele osób wierzy w szczególną moc minerałów. 
Inne ciekawe propozycje to proste bransolety na przykład z mosiądzu ozdobione jednym wielkim kamieniem, przypominającym tarczę na zegarku. Do wyboru jest też mnóstwo rzemyków, grubych skórzanych bransolet, z grubszymi i cieńszymi łańcuszkami z różnych materiałów czy z elementami drewna, wybitnie etno.
Tags: