Pudełka na biżuterię dla romantyczki?>

Biżuteria w życiu każdej kobiety ma szczególne miejsce - powinna je znaleźć również w jej domu, najlepiej w specjalnym do tego celu przeznaczonym puzderku, również ozdobnym.

Szkatułki z podziałem na strefy
Najbardziej praktyczne są pudełka na biżuterię z wydzielonymi specjalnymi strefami. Dobrym wyborem jest zatem kupować pudełka stricte przeznaczone do tego celu. Są one nie tylko ładnie ozdobione, ale również wyścielone miękką tkaniną, która zapobiega niszczeniu się biżuterii. W takim pudełku na biżuterię znajdziemy różne strefy - na wisiorki, pierścionki, bransoletki, kolczyki itp. To, w której strefie umieścimy dany element biżuterii zależy wyłącznie od naszych potrzeb - większe sektory mogą być przeznaczone na korale lub większe ilości bransoletek, zaś specjalnie uformowane poduszeczki - do umieszczania w nich pierścionków albo kolczyków.

Pudełka na biżuterię w stylu vintage
Fantastycznym wyborem dla młodej romantyczki, która uwielbia stroić się w biżuterię, będzie specjalna skrzynka w stylu vintage. Zwykle takie skrzynki są piętrowe, posiadają specjalne szuflady, lub też otwierane są od góry i wewnątrz podzielone na sektory. Jednym z najpiękniejszych pudełek, jakie możemy obdarować niepoprawną romantyczkę, jest pudło w kształcie zabytkowej komody - z pewnością będzie idealnie współgrało z resztą wystroju sypialni młodej damy i podkreślało jej wyjątkowy charakter oraz subtelny wdzięk właścicielki.

Tags: